Ігор Слєсарєв провів зустріч з питань автоматизації послуг у рамках впровадження медичної реформи

29-03-2018

29 березня виконуючий обов’язки міського голови Ігор Слєсарєв зустрівся з представником програми зміцнення громадянської довіри (UCBI) Майєю Гоголадзе. Програма фінансується міжнародним агентством розвитку США (USAID).

На цій зустрічі також були присутні виконавчий директор Луганського регіонального відділення Асоціації міст України Наталія Бойко, начальник Управління охорони здоров’я міськради Роман Водяник, головний лікар КП «Сєвєродонецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Ігор Чорний і депутат міськради Олена Ніжельська.

Виконуючий обов’язки міського голови Ігор Слєсарєв зазначив, що на сьогодні нагальним є питання впровадження медичної реформи, а отже вкрай важливо впровадити автоматизацію послуг та сучасні підходи до їх надання.

Майя Гоголадзе, розповідаючи, наголосила: «Ми вже не перший рік працюємо у Луганській області. Намагаємося побудувати співробітництво у секторі охорони здоров’я. Це вже друга зустріч з вами. Ми провели роботу з оцінювання, визначили для себе точки потенційного співробітництва. Наша технічна допомога має на увазі технічне забезпечення, автоматизацію, медичну інформаційну програму, тренінг лікарів, наявність системного адміністратора, щоб вести цей процес».

Начальник управління охорони здоров’я Роман Водяник запевнив, що сєвєродонецька лікарня дуже зацікавлена у такій допомозі.

«На кожну амбулаторію є, як мінімум, одне робоче місце. Ми б могли дати старт і зараз. Втім, за наявності програмного донорства: серверу і багатьох інших умов, ми можемо розвивати цю тематику. Таким чином ми переходимо до можливості записуватися через електронну реєстратуру, завести амбулаторні картки в електронному вигляді, надавати інформацію на аптеки за системою «Доступні ліки». Все це є додатковим розвитком», - сказав Роман Валерійович.

Майя Гоголадзе підтвердила, що Сєвєродонецьк готовий дати старт медичні реформі.

Учасники наради домовилися про подальший діалог і подальші етапи співпраці з питань автоматизації послуг у рамках впровадження медичної реформи.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради