Ігор Слєсарєв: на ситуацію навколо Льодового є реакція Міністра та правоохоронних органів

12-04-2018

Під час апаратної наради 10 квітня виконуючий обов'язки міського голови Ігор Слєсарєв звернув увагу на ситуацію навколо Льодового Палацу спорту. Вимушеним кроком було прийняття рішення про тимчасове припинення функціонування Льодового Палацу спорту та прийняття звернення до Президента України та Генерального Прокурора України з вимогою щодо захисту прав та законних інтересів територіальної громади м. Сєвєродонецька внаслідок рейдерського захоплення банком Льодового Палацу спорту.

«З 22 листопада 2017 року Льодовий не є комунальною власністю і згідно з чинним законодавством міськрада не має права утримувати приватну власність.  Держреєстратор без законних правових підстав злочинним шляхом здійснив перереєстрацію права власності на Льодовий з комунальної власності територіальної громади м. Сєвєродонецька на користь РВС Банку. На сьогоднішній день є реакція Міністра молоді і спорту Ігоря Жданова, який тримає на особистому контролі цю надскладну ситуацію, і радує, що думка Міністра співпадає з реакцією міської ради. Також сподіваюсь на таку ж підтримку і з боку Генерального прокурора України. Усі особи, які винні у цьому злочині, повинні понести кримінальну відповідальність, починаючи з тих, хто незаконно заклав Льодовий в іпотеку у 2005 році, коли міським головою був Грицишин, і тих, хто злочинно бездіяв, коли стало відомо про рейдерське привласнення Льодового, зокрема заступники міського голови Ярош, Зарецький, Пригеба. З цього приводу сьогодні прокуратура області заслуховує кримінальну справу. Сподіваюсь, що спільними зусиллями і через суди ми зможемо повернути Льодовий Палац до комунальної власності», - зазначив Ігор Слєсарєв.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради