Ігор Слєсарєв: ми детально перевіримо економічне обґрунтування запропонованого КП  «СКС» тарифу на збір та вивезення ТПВ та не дозволимо встановити завищені тарифи

03-04-2018

Про це під час апаратної наради заявив перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв.

Він нагадав, що у ЗМІ була розміщена інформація Комунального підприємства «Сєвєродонецьккомунсервис» про намір проведення коригування тарифу на вивезення твердих побутових відходів в м. Сєвєродонецьку  Луганській області. Як зазначалося у повідомленні, в структуру діючого тарифу були закладені показники, які суттєво змінилися порівняно з теперішніми.

Розрахунок нового тарифу на збір та вивезення ТПВ, який пропонує встановити підприємство з одного проживаючого в місяць – 40,00 грн. (без ПДВ).

«Наразі триває обговорення цієї пропозиції підприємства «Сєвєродонецьккомунсервис». Хочу зазначити, що нами буде здійснено детальне вивчення запропонованого тарифу, його економічне обґрунтування. Будуть враховані та проаналізовані всі пропозиції і зауваження. Тариф буде в обов'язковому порядку  спрямовано на узгодження в Антимонопольний комітет», - коментує перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв та наголошує: «Хочу ще раз звернути увагу всіх мешканців, керівників бюджетних установ та інших підприємств м. Сєвєродонецька, що рішення виконавчого комітету про підвищення тарифу на збір та вивезення ТПВ на сьогодні не приймалося! Якщо виконком і буде розглядати питання про підвищення тарифу, то лише за наявності економічно обґрунтованого тарифу. Запропонований тариф 40,00 грн. (без ПДВ) є завищеним і не є обґрунтованим, тому він не може бути прийнятий».

Відділ внутрішньої політики та зв`язків з громадськістю міської ради