ХVІІ Турнір пам’яті І.І.Антипова відбувся!!! Вітаємо учасників і переможців!

01-03-2021

13 лютого 2021 року відбувся XVII турнір пам’яті І.І.Антипова. Його підготували і провели вчителі кафедри технічних дисциплін Сєвєродонецького багатопрофільного ліцею.

В умовах карантинних обмежень цьогоріч турнір проходив у новому форматі – в онлайн-режимі. Головним плюсом такого формату є можливість значно більшої кількості дітей взяти участь у ньому. Зареєстровано на участь було 299 учнів 7-10 класів закладів освіти Луганської області і навіть міста Києва. Ці учні у вихідний день виявили бажання перевірити свої математичні здібності та чесно позмагатися зі своїми однолітками за перемогу. До участі в конкурсі були допущені 197 робіт. Найактивнішими в цьому році були учні восьмих і дев’ятих класів (59 і 58 учасників відповідно).

Географія турніру цього року значно розширилася. Серед учасників - 91 учень закладів освіти міста Сєвєродонецька, 24 учні з міста Рубіжного, 23 учні з міста Лисичанськ. Приємно зазначити, що вперше учасниками стали учні з міста Старобільська, Сватівського, Біловодського, Євсузького, Новопсковського, Яменського, Нижньодуванського, Покровського ліцеїв, Паньківської, Бараниківської, Марківської та Житлівської гімназій. Ми вдячні всім дорослим, які були причетні до заохочення дітей на участь у турнірі!

І хоча у членів оргкомітету та журі не було змоги поспілкуватися з юними математиками під час традиційних заходів (відкриття турніру, концерту, сірникової олімпіади тощо), але обов’язкові етапи турніру відбулися й в онлайн-форматі.

Завдання були оголошені об 11.00. Учасники турніру працювали до 14.00, виконані конкурсні роботи з розв’язаннями надсилали до 14.20.  Згідно із Положенням, яке було оприлюднено на сайті ліцею і в Googleclassroom (який було створено спеціально для проведення турніру), роботи, надіслані пізніше встановленого терміну, до конкурсу не допускалися. Перевірка робіт тривала до 20.02.2021 року.

Кожен учасник отримав від оргкомітету на свою електронну пошту лист із сумою балів, яку він набрав за розв’язання конкурсних завдань. При оцінюванні журі особливу увагу приділяло дотриманню принципу академічної доброчесності: завдання, розв’язані учнями несамостійно оцінювалися зі зниженням балів. 20.02.2021 у Googleclassroom були виставлені приклади правильних розв’язань конкурсних завдань. Таким чином, кожен учасник отримав змогу не тільки власноруч перевірити свою роботу, але й дізнатися правильне рішення. Згідно з Положенням турніру до 23.02.2021 кожен учасник, у якого виникли питання щодо оцінювання роботи, мав можливість поспілкуватися з членами журі. 23.02.2021 вже остаточно були названі призери і переможці ХVІІ турніру пам’яті І. І. Антипова.

Дякуємо всім учасникам та щиро вітаємо переможців!!!

Підбито підсумки, проаналізовано недоліки, зроблено висновки, надано відповідні рекомендації. Дуже сподіваємося, що наступного року турнір, який став уже для багатьох традиційним, буде і далі збирати знавців математики!

Відділ освіти ВЦА м. Сєвєродонецьк