ХVІ науково-практична

13-06-2017

Плідний обмін думками з проблем розвитку українського суспільства і держави відбувся під час ХVІ Всеукраїнської науково-практичної конференції, організованої наприкінці травня Сєвєродонецьким інститутом Міжрегіональної Академії управління персоналом. Її учасниками за традицією стали представники студентської та учнівської молоді, аспіранти, викладачі ВНЗ та науковці Сєвєродонецька, Маріуполя, Лисичанська, Києва та інших міст України.
З вітальним словом до присутніх звернувся в.о. першого заступника міського голови С.В. Зарецький. Сергій Вік­торович підкреслив високий рівень освіти учнів та студентів навчальних закладів Сєвєродонецька, їх успіхи в наукових заходах та побажав успішної репрезентації результатів наукових досліджень усім учасникам конференції.
Коло питань, винесених на обговорення, охопило проблеми нововведень у законодавстві України стосовно захисту прав громадян, боротьби з корупцією, енергоефективності та енергозбереження, психологічних аспектів життєдіяльності трудового колективу, становлення національних видів спорту в Україні.
Завідувач кафедри правознавства СІ МАУП, кандидат юридичних наук, доцент С.О. Лисенко розкрив аспекти організації приватної виконавчої та детективної діяльності в країні. Студенти юридичного відділення інституту під керівництвом кандидата історичних наук, доцента О.Й. Агафонова підготували презентацію матеріалів з історії рідного краю в роки Другої світової війни, а студент Віталій Щеглов запропонував навіть власну теорію мотивації персоналу організації.
Актуальним виявився виступ студента Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу Владислава Гуртового, тема його доповіді стосувалася заборони соціальних мереж в Україні.

Традиційно цікавим став виступ представників СЗШ №6. Учень Андрій Матрьонін під керівництвом вчителя-методиста О.Ю. Москаленко репрезентував дослідницьку роботу стосовно творчості народного художника Луганщини В.І. Тютюнника.
Усі виступи викликали зацікавленість аудиторії, а іноді й справжню дискусію. Її активними учасниками стали представники Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, завідувач ДНЗ «Світанок» Н.А. Наумова, старший викладач СІ МАУП Р.А. Гаврилюк, студент ВНУ ім. В. Даля К. Кисиль і майбутній юрист – студентка МАУП Д. Леонова.
Завершилася конференція врученням сертифікатів та традиційним фото на пам’ять.