Гроші, виділені Кабміном, призначено та виплачено погорільцям, які через різні обставини не встигли оформити вчасно документи

04-01-2022

Призначено та виплачено матеріальну допомогу на суму 5 500 тис.грн. 20 особам, чиє житло було зруйновано або пошкоджено внаслідок пожеж 2020 року, і які через різні обставини не встигли оформити вчасно документи для нарахування виплат.

18 особам, які є власниками або спадкоємцями повністю зруйнованих житлових будинків,  виплачено матеріальну допомогу в розмірі 300 тис.грн.

2 особи, житлові будинки яких були зруйновані, отримали матеріальну допомогу в розмірі 50 тис.грн.

Матеріальна допомога була нараховано і виплачена за умови наявності усіх необхідних документів, і тим постраждалим, які звернулися з відповідними заявами.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 02.12.2021 № 1549-р «Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для надання матеріальної грошової допомоги постраждалому населенню внаслідок надзвичайних ситуацій природного характеру, які виникли у 2020 році на території Луганської області» Луганській обласній державній адміністрації було виділено 10370 тис. гривень для надання матеріальної грошової допомоги населенню, постраждалому внаслідок надзвичайних ситуацій природного характеру, які виникли у 2020 році на території Луганської області. Зокрема, розпорядженням голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника Луганської обласної державної адміністрації від 09.12.2021 № 786 Сєвєродонецькій військово-цивільній адміністрації було перераховано кошти в сумі 6 450 тис.грн.