Громадське обговорення реалізації проектів в рамках інвестиційної програми «НАДЗВИЧАЙНА КРЕДИТНА ПРОГРАМА ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ»

16-11-2018

З метою отримання субвенції в рамках інвестиційної програми «НАДЗВИЧАЙНА КРЕДИТНА ПРОГРАМА ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ» 21 листопада 2018 р.  о 15.00 в залі засідань Сєвєродонецької міської ради ІІІ поверх (бульвар Дружби Народів, 32) буде проводитися громадське обговорення реалізації в м. Сєвєродонецьку таких проектів:

1. Капітальний ремонт каналізаційного колектора Д 500 мм по вул. Вілєсова- вул. Науки потужністю 433 п.м.
  2. Відновлення гідрологічного і санітарного стану річки Борова з реконструкцією існуючої водозливної греблі.
  3. Капітальний ремонт басейну та підсобних приміщень ДЮСШ № 1 розташований за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Гоголя, 37.
  4. Поточний та середній ремонт дороги по просп. Гвардійський в м.Сєвєродонецьк.
  5. Поточний та середній ремонт дороги по вул. Синецький в м.Сєвєродонецьк.
  6. Поточний та середній ремонт дороги по вул. Ліщини в м.Сєвєродонецьк.
  7. Поточний та середній ремонт дороги по вул. Промислова в м.Сєвєродонецьк.

Просимо всіх зацікавлених взяти участь в обговоренні.