Громадська рада стала до роботи

06-05-2017

27 квітня у конференц-залі Сєвєродонецької агенції розвитку громади відбулося засідання нового складу громадської ради при Сєвєродонецькій міській раді. Провів його голова громадської ради Олексій Малеванець.
На порядку денному стояло 5 питань. Зокрема, члени громадської ради затвердили рішення про створення переліку постійних комісій громадської ради та їх персональний склад.
На засіданні також підтримали проект рішення сесії міської ради «Про затвердження Положення про громадський бюджет у місті Сєвєродонецьку та Міської цільової програми «Громадський бюджет у місті Сєвєродонецьку» і рекомендували сесії міської ради внести зміни до орієнтовного обсягу коштів для реалізації Програми.
Найбільшу дискусію викликало питання щодо автоматизації роботи реєстратури міської лікарні. Доповідав запрошений на засідання учасник Хакатону (форум розробників програмного забезпечення) Важа Оманошвілі. Він наголосив: якщо це програмне забезпечення (ПЗ) впровадити у міські поліклініки, талон до сімейного лікаря або терапевта можна забронювати через Інтернет і навіть роздрукувати його. Для тих, хто не має такої можливості, талон забронюють і роздрукують у реєстратурі. Форма талону, що використовується у ПЗ, затверджена МОЗ України. До відома громадськості також було доведено, що бюджет реалізації проекту становить близько 15-20 тис. грн. Члени громадської ради вирішили звернутися до міської влади з рекомендацією впровадити автоматизацію роботи реєстратури міської лікарні як пілотний проект.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради