Головний символ України: у Сєвєродонецьку відзначили День Державного Прапора

23-08-2020

Напередодні святкування Дня Незалежності нашої держави вшановується головний державний символ – Прапор України. День Державного Прапора - це свято всіх поколінь українців.

23 серпня урочистості розпочались біля Луганської облдержадміністрації. Віддати данину поваги символу гідності та незалежності на церемонію підняття Державного Прапора України зібрались представники Луганської облдержадміністрації на чолі з головою Сергієм Гайдаєм та представники ВЦА м. Сєвєродонецьк на чолі з керівником Олександром Стрюком, військові, правоохоронці та громадськість.

«Незалежність України виборювалась під жовто-блакитним прапором. Під ним ішли у бій Герої Крут та бійці повстанської армії. Заради того, щоб він майорів над Луганщиною віддають життя наші кращі сини і доньки! Вірю не за горами той час, коли ми піднімемо державний прапор над українським Луганськом!», – звернувся до гостей свята очільник Луганщини Сергій Гайдай.

У свою чергу голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин привітав жителів Луганської області: «На жаль тільки ушосте ми разом із нашими друзями-луганчанами піднімаємо Державний прапор тут, у Сєвєродонецьку, а ваші земляки – у Львові. Адже, якби ми робили так усі 29 років, то Україна, мабуть, ніколи б не знала що таке війна! Ми переможемо і обов’язково приїздимо на свято Державного Прапору до звільненого Луганська!»

Під звучання Гімну України почесну місію урочистого підняття Державного Прапора України виконали голова ЛОДА - керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин та учень Сєвєродонецької дитячої музичної школи №1, переможець міжнародних конкурсів і фестивалів, лауреат ІІІ ступеня Міжнародного конкурсу «Monaco Star», Монако, Монте-Карло, володар Гран-прі Міжнародного фестивалю-конкурсу «Соняшник» м. Київ, лауреат І ступеня обласного конкурсу «Мистецтво і діти» Микола Посошко.

За традицією до знаменних величних дат нашої держави вшановуються видатні борці за свободу і незалежність України. Біля пам’ятника генерал-майору Олександру Радієвському також лунав Державний Гімн і майорів Державний Прапор.

З вітальним словом виступив голова Луганської облдержадміністрації - керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай: «Пишаюсь тим, що разом зі своїми друзями з різних куточків України, ми маємо змогу підіймати прапор у вільному і рідному для мене Сєвєродонецьку. Кажуть, що герої не вмирають, – вони живуть в наших серцях, в нашій пам’яті, але, на жаль, багато синів та доньок України загинули, захищаючи наші свободу та країну», – цими словами голова ОДА закликав присутніх вшанувати пам'ять полеглих хвилиною мовчання, – «Царство небесне всім тим, хто загинув, захищаючи наш мир та спокій, дякую тим, хто зараз захищає нас від ворога. Слава Україні!»

Керівник ВЦА м. Сєвєродонецьк Олександр Стрюк звернувся до присутніх: «У цей знаменний день – День Державного Прапора України, який є символом гідності, мужності наших захисників, хочу низько вклонитися їх звитязі, їх самовідданості. Вшануємо всіх, хто віддав своє життя заради єдності української Держави. Бажаю, щоб у майбутньому Державний Прапор майорів не тільки на частині Луганської землі, а був піднятий і у Луганську, і у Донецьку. Вітаю всіх зі святом! Слава Україні!»

Всі бажаючі поклали квіти до постаменту, вшановуючи всі покоління українців - вільних духом людей, які свого часу втілювали у життя мрію багатьох – Україна під синьо-жовтим стягом буде вільною, єдиною, могутньою державою.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере