Головне в роботі – це щирість до людей, яким ти збираєшся надати допомогу

02-11-2016

У першу неділю листопада країна вшановує працівників соціальної сфери - людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія. До численної армії таких працівників належить колектив відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань  України в м.Сєвєродонецьку (далі – відділення).  На сьогоднішній день у відділенні працюють 14 працівників, які щодня успішно й кваліфіковано забезпечують виконання статутних завдань Фонду, втілюють в життя основні принципи соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання на території міста.

Сотні людей відчувають нашу турботу, увагу і доброзичливість, бо фахівці відділення  щодня допомагають їм справитися з нелегкими життєвими обставинами, постійно ведуть роботу із залучення інвалідів праці до активного суспільного життя. До нас люди приходять не тільки для оформлення документів, але і поспілкуватися, і отримати кваліфіковану допомогу у вирішенні своїх проблем. На обліку у відділенні перебувають 250 потерпілих на виробництві, яким проводяться страхові виплати, забезпечується лікування в стаціонарних медичних та  в санаторно-курортних закладах. Потерпіли своєчасно забезпечені необхідними медикаментозними препаратами, протезно-ортопедичними виробами.

Не залишаються наодинці зі своїми проблемами і потерпілі, які вимушено змінили місце проживання. Особливу увагу працівники відділення  приділяють питанням оперативної допомоги потерпілим на виробництві та членам їх сімей, які тимчасово переміщені з території, що не контролюється українською владою, кількість яких становить 1734 особи. Спеціалісти відділення допомагають переселенцям, у вирішенні питань щодо якнайшвидшого відновлення страхових виплат,  виплати заборгованості, організації лікування та реабілітації у місцях тимчасового перебування, порядку проведення індексації страхових виплат та інше. З розумінням і турботою, добротою і підтримкою фахівці відділення ставляться до кожного із переселенців, враховуючи їх складний моральний стан і становище, в якому вони перебувають.

Фахівці відділення  велику увагу приділяють  проведенню профілактичних заходів, спрямованих на запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим випадкам загрози здоров'ю застрахованих осіб, викликаних умовами праці. Для цього відділенням за участю громадськості організовується та проводяться  семінари, засідання круглого столу,  на підприємствах міста розповсюджується  поліграфічна продукція відповідного змісту.

Підбиваючи підсумки, хочемо запевнити, що кожен наш фахівець прагне привнести в життя кожного потерпілого на виробництві  почуття затребуваності, впевненості у власних силах і можливостях. Працівники відділення надалі ефективно вирішуватимуть проблеми потерпілих та членів їх сімей,  у дієвій співпраці з роботодавцями будуть знижувати рівень виробничого травматизму.

Колектив відділення вітає працівників соціальної сфери з професійним святом. Бажаємо Вам творчого натхнення, здійснення всіх Ваших задумів і мрій. Щоб не вичерпалася Ваша віра в щедрість людської душі, щоб Вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям.

Є.О. Пушкарьов, в.о. начальника відділення