Екскурсії до пожежної частини

09-06-2017

З 29 травня пожежно-рятувальноу частину №12 Сєвєродонецького міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області майже кожен день відвідують учні з пришкільних таборів.

Це одна з найбільш привабливих та корисних екскурсій для дітей. Учні і навіть їх вихователі зазвичай живо цікавляться всім: пожежно-рятувальними машинами та обладнанням, формою рятувальників, спецодягом, побутом. З допитливістю учні слухають розповіді пожежників про їх нелегку працю, швидкість виконання своїх завдань, вміння діяти грамотно, чітко, впевнено, надаючи допомогу потерпілим. Рятувальники завжди користуються можливістю зайвий раз нагадати про необхідність бути обережним і уважним, постійно дотримуватись правил безпечної поведінки.
Школярі роздивляються пожежні автомобілі та пожежно-рятувальне обладнання. Учні мають можливість відчути себе справжніми вогнеборцями :одягнути на себе каску рятувальника, посидіти в пожежній машині. А яке здивування і захоплення викликає у дітлахів демонстрація, виїзду пожежної машини, сирени, подача води зі ствола.

Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє  важливість та героїчність  професії  пожежника. Такі екскурсії дають можливість познайомити дітей з професією героя-рятувальника та навчити безпеці життєдіяльності.

Сєвєродонецьке МУ ГУ ДСНС України у Луганській області