Ексклюзивний концерт групи «Тінь Сонця» та Христини Панасюк «Останні ночі без тебе», присвячений пам’яті Сергія Самарського

30-11-2017

3 грудня о 16:00 у великій залі міського Палацу культури відбудеться ексклюзивний концерт групи «Тінь Сонця» та Христини Панасюк «Останні ночі без тебе», присвячений пам’яті Сергія Самарського. Вхід на концерт за запрошеннями. Запрошення можна отримати безкоштовно у Міському Палаці культури (з 09:00 до 19:00). Тел.: 4-10-43.

У 15:30 у арт-вітальні міського Палацу культури відбудеться прес-конференція з учасниками групи «Тінь Сонця» та Христиною Панасюк. До участі запрошуються представники засобів масової інформації.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради