Друге засідання робочої групи з розробки «Плану місцевого економічного розвитку»

31-10-2018

25 жовтня відбулось засідання робочої групи з розробки «Плану місцевого економічного розвитку» у рамках Ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання» (M4EG) (Ініціативи), за участю керівництва міста, спеціалістів структурних підрозділів виконавчих органів та депутатів міської ради, представників громадськості та бізнесу.

На початку засідання перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв підкреслив: «Сєвєродонецька міська рада приєдналася до Ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання» та отримала Сертифікат про приєднання Ініціативи «Мери за економічне зростання» в червні 2017 року».

Виконавчий директор Луганського регіонального відділення Асоціації міст України Наталія Бойко провела презентацію "Аналіз структури місцевої економіки" для робочої групи з розробки Плану місцевого економічного розвитку міста Сєвєродонецька.

Найбільш жваве обговорення серед присутніх викликало складання SWOT-аналізу. Зокрема, визначились з внутрішніми сильними і слабкими сторонами та зовнішніми можливостями і загрозами місцевої економічної структури.

Директор департаменту економічного розвитку міськради Андрій Вернер звернув увагу, що до вибору проектів необхідно підійти не формально, тому що в подальшому участь в конкурсах та отримання грантів буде можливо тільки на реалізацію проектів економічного розвитку, які увійшли до цього Плану. «Прошу Вас активізуватись та включитись у роботу з цього питання» - зауважив Андрій Ігорович.

По завершенню засідання були визначені пріоритетні галузі економіки та обговорені проблеми економіки міста. Також, робочою групою вирішено оголосити про збір проектних пропозицій серед суб’єкти підприємницької діяльності, представників громадськості та жителів міста Сєвєродонецька при розробці Плану місцевого економічного розвитку на 2019 – 2020 роки в онлайн-режимі. У листопаді заплановано провести чергове засідання робочої групи, на якому будуть відібрані проектні пропозиції для подальшого їх включення в План з метою фінансування Міжнародними фондами.

Відділ внутрішньої політики та
зв'язків з громадськістю міської ради