Друге пленарне засідання тридцятої (чергової) сесії міськради

24-07-2017

20 липня відбулося друге пленарне засідання тридцятої (чергової) сесії Сєвєродонецької міської ради VII скликання.

На його початку міський голова В.В. Казаков повідомив, що Постановою Вищого адміністративного суду України від 23 травня 2017 року поновлені депутатські повноваження О.І. Яроша.

Депутати внесли зміни до міського бюджету на 2017 рік в частині видатків Управління житлово-комунального господарства.

Згідно з прийнятим рішенням, за рахунок зменшення видатків на капітальні ремонти дорожнього покриття, алеї та площі Центрального парку культури та відпочинку на загальну суму 5145 136 грн. передбачено кошти на співфінансування заходів Програми сприяння діяльності ОСББ на території міста Сєвєродонецька на 2016-2017 рр., а також проекту ЄС і ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Завдяки зазначеному співфінансуванню планується виконати капітальні ремонти покрівель, систем опалення, мереж водопостачання, ліфтів, димових та вентиляційних каналів у житлових будинках ОСББ, які беруть участь у реалізації програми і проекту.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради