Друге пленарне засідання 74-ї (чергової) сесії Сєвєродонецької міської ради

19-12-2019

Під головуванням в.о. міського голови Вячеслава Ткачука 19 грудня проведене друге пленарне засідання 74 (чергової) сесії Сєвєродонецької міської ради.

На початку засідання депутатами погоджено зняття деяких питань з порядку денного для доопрацювання.

Серед прийнятих рішень - затвердження нових редакцій міських цільових програм щодо функціонування комунальних підприємств, що надають житлово-комунальні та інші послуги; відновлення та розвитку центрального парку культури та відпочинку міста, утримання кладовищ територіальної громади.

Також депутати розглянули земельні питання: припинення права, передача у власність та оренду, поновлення договорів оренди та внесення змін, надання дозволів на розроблення проектів землеустрою, затвердження висновків Комісії по вирішенню земельних спорів та інші.

Всі погоджені питання порядку денного 74-ї (чергової) сесії Сєвєродонецької міської ради депутатами розглянуто та сесію закрито.