Дорогі ветерани! Шановні мешканці Сєвєродонецька!

08-05-2017

Указом Президента України 8 травня визначено Днем пам’яті та примирення. В цей день вся країна схиляє голови у великій скорботі за тими, хто віддав своє життя за мир і свободу, хто у ті криваві 1939-1945 роки поліг смертю хоробрих у боротьбі з нацизмом, за тими, хто здобув Перемогу, але не дожив до сьогоднішніх днів, за всіма героями Другої світової війни. Вічна їм пам'ять і безмежна вдячність від усіх нинішніх поколінь. Ми ніколи не забудемо їх ратний подвиг, ім’я кожного визволителя буде навічно вписане в історію.

Пом’янемо всіх тих, хто загинув на полі бою, хто був закатованим в концтаборах, хто в повоєнні роки відбудовував нашу державу і рідне місто і кого смерть навіки забрала від нас. Світла пам'ять і безмежна вдячність нашим співвітчизникам, які загинули в полум’ї перемоги над нацизмом!

Сєвєродонецька міська рада,

виконавчий комітет Сєвєродонецької міської ради