До уваги населення! ГУ Держпраці у Луганській області повідомляє

19-07-2016

Головне управління Держпраці у Луганській області повідомляє про різке зростання рівня смертельного виробничого травматизму на підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства.

Станом на 30.06.2016 р. в Україні на підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства загинуло 8 працівників. За аналогічний період 2015 року загинуло 2 працівника.

Також зросла кількість групових смертельних нещасних випадків, один з яких трапився 28.06.2016 р. у приватному домоволодінні у м. Черкаси, в якому під час очистки каналізаційного колодязя смертельно отруїлися 3 особи.

З метою запобігання виникнення подібних нещасних випадків Головне управління Держпраці у Луганській області попереджає населення про небезпеку самовільного виконання робіт з очищення каналізаційних колодязів приватних домоволодінь та необхідність залучення до виконання робіт спеціалізованих організацій, які мають відповідний дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки, а саме: газонебезпечних робіт, робіт в колодязях, шурфах, траншеях, котлованах, бункерах, камерах, колекторах, замкнутому просторі.