До уваги молоді та молодіжних організацій!

26-07-2017

Відповідно до Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 року №1017 та календарного плану на 2017 рік, затвердженого наказом Міністерства молоді та спорту України від 19.06.2017 № 2627, громадською організацією «Добросвіт» буде реалізований проект «Інновації та можливості у молодіжній роботі: Україна та Польща».

Мета проекту: розвиток громадської активності молоді та підвищення рівня участі молоді у молодіжних заходах. Проект дозволить створити платформу для взаємодії молодіжних працівників та громадських лідерів України та Польщі у сфері молодіжного роботи, налагодити спільну роботу на міжнародному рівні.

Проект буде проходити з 3 по 8 вересня 2017 року у м. Запоріжжя (о. Хортиця) за участю представників української та польської молодіжних громадських і державних організацій. Робоча мова проекту - англійська.

Для участі у проекті необхідно до 31 липня 2017 року включно надіслати резюме та мотиваційний лист (не більше 1 сторінки) на електронну адресу: ]]>ngo [dot] dobrosvitatgmail [dot] com]]> з поміткою "Українсько-Польські обміни".
Організатори проекту покривають витрати на проживання, харчування та проїзд учасників.

Кінцевий термін подачі документів – 31 липня 2017 року.

Детальну інформацію щодо проекту можна знайти в ]]>інформаційній довідці про проект]]>.

З питань щодо організації та проведення заходу звертатися до координатора проекту Марії Теслюк (тел:+380991236116, e-mail: ]]>ngo [dot] dobrosvitatgmail [dot] com]]>).