До уваги! Через ремонт шляхопроводу буде змінено рух на ділянці об’їзної дороги Сєвєродонецька

23-02-2017

Шановні мешканці та водії Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного і прилеглих селищ!

Сєвєродонецька міська рада та КП «Сєвєродонецьккомунсервіс» повідомляє, що у  березні 2017 року за підтримки програми ПРООН буде розпочато капітальний ремонт пошкодженого у бойових діях шляхопроводу на об’їзній дорозі м. Сєвєродонецька - ділянки автошляху Р-66 біля річки Борова. На час капітального ремонту рух по шляхопроводу автомобільного транспорту всіх категорій буде заборонено. Схема обʼїзду розроблена та погоджена з Управлінням патрульної поліції у містах Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Рубіжне. Слідкуйте за інформаційними дорожніми знаками.

Вибачаємося за тимчасові незручності та розраховуємо на порозуміння.

Сектор транспорту та зв’язку Департаменту економічного розвитку Сєвєродонецької міської ради