До міської ради звертаються

31-03-2020

Мешканка Сєвєродонецька Інна Петрівна Жиліна звернулася на урядову лінію з пропозицією збільшити кількість пасажирів в електротранспорті до 25-30 людей, але в медичних масках, в годину пік переглянути графік перевезень.

Відповідь: Згідно з абзацом четвертим підпункту чотири пункту першого Постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року №  дозволяється перевозити в одному міському електричному (трамвай, тролейбус) та автомобільному транспортному засобі, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах, кількості пасажирів, яка одночасно не перевищує половини кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу та визначених у реєстраційних документах, за умови перевезення людей у засобах індивідуального захисту.

Тож, кількість пасажирів у тролейбусі не може бути більше половини від кількості місць для сидіння, і пасажири мають бути у захисних масках – це визначено Постановою уряду.

Що стосується графіку руху тролейбусів, то в проміжки часу з 6:30 до 8:45 та з 15:00 до 16:00  інтервал відправлення тролейбусів від станції «Озерна» складає 8 хвилин. Кількість рейсів, які виконують тролейбуси, з 23 березня суттєво збільшилися.

Керівник підприємства ТОВ «ТФ «Діана» звернулася до міської ради з запитанням щодо отримання перепустки для доставки продуктів харчування в роздрібну мережу Луганської області. Відповідь:

Видача перепусток, як і заборона в’їзду-виїзду, не входить до компетенції Сєвєродонецької міської ради.

Щоб отримати дозвіл для перетину лінії проведення ООС, де діють обмеження щодо виїзду/виїзду зі сторони Запорізької, Дніпропетровської та Харківської областей, необхідно звернутися до Інтернет-приймальні Луганської обласної державної адміністрації за посиланням ]]>http://old.loga.gov.ua/oda/faq/]]>та заповнити запропоновану форму із зазначенням відповідних причин.

Заявки розглядатимуть профільні структурні підрозділи облдержадміністрації.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: 0-800-505-107 (у робочі дні з 08:00 до 17:00), 096-29-85-100, 095-82-42-143 (у робочі дні з 09:00 до 18:00).

Районний керуючий ТОВ «АТБ-Маркет» надав відповідь на запит виконуючого обов’язки міського голови Вячеслава Ткачука:

На Ваш запит повідомляємо, що підвищення цін в магазинах ТОВ «АТБ-Маркет» викликане тим, що найбільші постачальники продукції істотно піднімають відпускні ціни. Причому не лише для нашої торгової мережі, але й для інших операторів українського ринку рітейлу.