«Дитяче серденько, живи!»

02-04-2019

Під гаслом «Дитяче серденько, живи!» у Сєвєродонецькій міській раді 1 квітня відбулось відкриття 14-ї благодійної акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».

У заході взяли участь представники: загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних навчальних закладів, Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму, Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, амбулаторій управління охорони здоров’я міської ради, бібліотек відділу культури міськради, спортивних шкіл відділу молоді та спорту міськради, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також представники 6-ти клубів Сєвєродонецького дитячо-юнацького комплексу «Юність» та громадських організацій міста.

В рамках акції з 01 по 30 квітня 2019 року волонтери збиратимуть кошти на закупівлю кардіологічного медичного обладнання у дитячі лікарні області для дітей з вадами серця.

Медична допомога на обладнанні, закупленому за результатами благодійної акції «Серце до серця», надається безкоштовно!

Слід зазначити, що за час існування Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» обласним дитячим лікарням було передано медичне обладнання на загальну суму майже 40 мільйонів гривень.

Так, минулого року Луганська область зібрала 44076 гривень під час проведення акції «Почуй світ!». На ці кошти було придбано та передано в обласну дитячу клінічну лікарню дев’ять слухових апаратів, що дало можливість лікувати дітей на більш якісному рівні.

«Кошти збиратимуть волонтери за допомогою скриньок під час заходів, що проходитимуть у рамках акції. Скриньки також розміщені в амбулаторіях, дитячих лікарнях тощо. Але людям, які хочуть надати пожертву, не обов’язково шукати волонтерів і скриньку. Вони можуть звернутися до відділення «Кредобанк» та перерахувати кошти, обов’язково зазначивши, що це для Луганського області»,

– розповів керівник Луганського відділення Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» Євген Назаров.

Інформацію про проведення акції розміщено на офіційному веб-сайті Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» ]]>www.sercedoserca.com.ua]]>.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради