Дітвора Борівського та Сиротиного отримала подарунки до Дня Святого Миколая

21-12-2020

У День Святого Миколая, а також у переддень свята, стало доброю традицією дарувати дітям подарунки.

18 грудня керівник військово-цивільної адміністрації м. Сєвєродонецьк Олександр Стрюк та його перший заступник Ігор Робочий привезли до Борівського новенькі футбольні м’ячі. Їх для малечі передав Валентин Латіпов, радник президента Федерації футболу України. Такі подарунки прийшлися при нагоді, адже на базі Борівського навчально-виховного комплексу вже на фінальній межі будівництво футбольного поля зі штучним покриттям для міні-футболу.

Такі ж поля збудовано на базі сєвєродонецьких шкіл №10 та №16. Кошти на реконструкцію з улаштування футбольних майданчиків у сумі 10 000 000 грн. виділені за рахунок субвенції з державного бюджету, залучені за допомогою народного депутата України Олексія Кузнєцова.

На цьому подарунки не скінчились. Керівник ВЦА м. Сєвєродонецьк Олександр Стрюк, його перший заступник Ігор Робочий разом з селищним головою Борівського Лідією Афанасьєвою вручили солодощі малечі у дитячому садочку, а також 83 дітям пільгової категорії з малозабезпечених сімей. Радістю засяяли обличчя дошкільнят, коли вони отримали подарунки.

Почесні гості проінспектували нове футбольне поле та шкільний спортзал, який наразі ремонтується за кошти Громадського бюджету. У музеї Борівської НВК побачили колорит та автентику селища, а у Клубі – разом з дітворою подивились тематичну святкову виставу.

У Сиротиному веселощі розігрались 19 грудня. Святий Миколай також приготував для найменших мешканців Сиротиного купу подарунків. Солодощі вручив керівник військово-цивільної адміністрації м. Сєвєродонецьк разом з військовими. Відзначено подарунками дітей, які займаються у творчих колективах селищного Клубу.