Дід Мороз, і ти давай – затанцюй і заспівай!

16-12-2016

У дитячих дошкільних установах почалася плеяда новорічних заходів. Одними з перших новорічну казку розіграли вихованці групи №7 комунального дошкільного закладу (ясла-садок) комбінованого типу №22 «Лелека».

Готувалися до неї довго і наполегливо. Вихователі з дітьми розучували новорічні пісеньки, танці та тематичні вірші, проводили бесіди на тему Нового року і зимових святкових традицій.

І ось настала довгоочікувана мить. Красуні дівчата – чарівні стрілки казкового годинника і хлопчаки – загадкові звіздарі закружляли навколо ялинки хоровод. З ними Снігуронька і Бариня-Бояриня. Всі веселі, в передчутті свята і довгоочікуваної зустрічі з головним героєм, який неодмінно має прийти в червоній шубі, шапці, з бородою і найголовніше – з мішком подарунків.

Тільки от замість Дідуся заглянула на вогник пустуха Нехочуха і заявила, що Нового року не буде. Дід Мороз з'явився на святі в шортах, сонячних окулярах і з величезним надувним кругом. Повідомив дітворі, що йому подарували квиток на літак до Африки, і він відправляється до вирію на відпочинок. «Не хочу, – каже, – зими, не хочу свята!».

Хлопці намагалися відрадити його, нагадали про зиму, новорічну ялинку і навіть показали красу північного сяйва. Але марно. Дід Мороз полетів.

Що ж робити? «Сумувати точно не будемо!», – вирішили звіздарі і стрілочки годинника. І дітвора продовжила веселитися: грали на музичних інструментах, співали пісеньки, в тому числі й англійською мовою. І захопили Нехочуху в чарівний світ казки. Та три рази поспіль вимовила слово «хочу» і її чаклунство зникло. Дід Мороз з’явився на святі у традиційному вбранні. Він погрався з дітьми, послухав підготовлені вірші, танцював і водив хоровод. Свято відбулося.

Всі залишилися задоволені. Діти врятували свято, а дорослі поринули у світ дитинства, доброти і казки.

Після вистави всі фотографувалися з казковими персонажами, діти отримали новорічні подарунки та пограли з новорічним конфетті.

А спостерігали за всім цим педагогічні працівники дитсадка, батьки та гості. Серед них була і начальник відділу освіти Сєвєродонецької міської ради Ольга Каширіна. Ще до початку урочистостей вона привітала присутніх зі святом та подякувала батькам за активну участь у соціальному житті дошкільного закладу, а педагогічний колектив – за плідну і сумлінну працю.

«Будівлю «Лелеки» ми прийняли на баланс відділу освіти напівзруйновану, – розповідає Ольга Григорівна. – Вона не була придатна для дитячого садка. І постало питання, кого поставити тут керівником. Було прийнято рішення затвердити Олену Леонідівну Кудрявцеву, так як ця людина дуже любить дітей і готова викластися, як кажуть, на всі сто. Вона зробить все, щоб дітям було затишно і зручно. А вам, батьки, щира подяка за те, що ви робите для дитячого садка. Місту не соромно приводити сюди гостей, в тому числі й іноземних, щоб показати дошкільний заклад та його вихованців. Ваші діти отримують все те, що має отримувати дитина в сучасному ДНЗ: це і виховання, і навчання. Щиро вітаю всіх присутніх з наступаючим Новим роком. Бажаю вам, насамперед, миру, процвітання і здоров'я кожній окремій родині і кожній дитині».

Олеся ПЕТРОВА