Депутати внесли зміни до міського бюджету

09-04-2019

Бюджетне питання прийнято депутатами на засіданні 61-ї сесії Сєвєродонецької міської ради. Головував на засіданні секретар міської ради, в.о. міського голови Вячеслав Ткачук.

Коментуючи головні напрямки, які було профінансовано, Вячеслав Петрович зазначив:

«Одним з найголовніших питань цієї сесії, на мій погляд, - це бюджет. Кошти у сумі майже 8 мільйонів гривень ми розподілили на ті потреби, які не змогли дофінансувати на попередніх сесіях. Що головне - ми дофінансували ремонт доріг: капітальний і поточний, оскільки проблем з ремонтом доріг значно більше, ніж наших фінансових можливостей. Ми дофінансували в розмірі 143 тисяч на приведення в порядок зелених насаджень, особливо в кварталах, бо люди просять навести порядок зі старими деревами, які в аварійному стані.

Важливою є й підготовка до проведення Дня міста, і для цього виділені кошти для проведення святкових заходів  у розмірі 962 600 грн.. Особлива подяка депутатам за підтримку проекту відродження світломузичного фонтану біля міського Палацу культури. Сьогодні там працюють фахівці і ми маємо намір запустити фонтан до Дня міста».

Також внесено такі зміни до міського бюджету на 2019 рік: збільшено кошти на придбання матеріалів для проведення ремонту зруйнованої підлоги у павільйоні ДНЗ № 37 в сумі 87 244 грн., виділено 250 536 грн. (30%) для співфінансування на придбання обладнання за програмою «Нова українська школа».

За рахунок відповідних субвенцій виділено додаткові кошти для придбання обладнання у ДНЗ для дітей з особливими потребами, збільшено кошти на придбання дидактичних матеріалів, сучасних меблів за програмою «Нова українська школа» у сумі 1 625 903 грн.

Додатково виділено  86 099 грн. на проведення ремонту дороги біля міського Палацу культури.

На оплату послуг транзитного каналу інтернет для забезпечення відеоспостереження у м. Сєвєродонецьк виділенори 154 985 грн., на подачу газу на Меморіал Слави – 12 875 грн.

По відділу молоді та спорту збільшено видатки на суму 1 030 675 грн., у тому числі кошти на утримання ДЮСШ № 4 складають 1 000 000 грн., кошти на проведення ремонту городошного майданчику – 30 675 грн.

За рахунок бюджету розвитку передбачено кошти:

- на капітальний ремонт доріг селищ Сиротине, Борівське та Воєводівка - 2 800 000 грн., а саме:

• вул. Шкільна смт. Борівське – 1 000 000 грн.
  • вул. Кооперативна с. Воєводівка – 1 000 000 грн.
  • вул. Шкільна смт. Сиротине – 800 000 грн.

- капітальний ремонт огорожі КДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу №43"Веселка"  - 848 000 грн.

- 1 490 000 грн. планується спрямувати на капітальний ремонт електричних мереж, приміщень, систем опалення, водопостачання та водовідведення, заміна вікон у будівлі хірургічного корпусу КУ СМБЛ за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, 2Б.

Додатково передбачено кошти на :

- капітальний ремонт фонтану міського Палацу культури – 1 108 566 грн.

- капітальний ремонт міського туалету – 231 234  грн.

- придбання віброплити прямого ходу – 56 340 грн.

- придбання насосу для подачі води в озеро Чисте – 40 330 грн.

Субвенція на надання підтримки особам з особливими освітніми потребами у розмірі  510 812 грн.

Закупівля музичних інструментів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів нової української школи за рахунок субвенції у розмірі 394 878 грн.

Співфінансування до вищезазначеної субвенції по Новій Українській школі – 615 513 грн.

Додатково передбачено кошти на придбання апаратної частини Системи керування електронною чергою для оформлення та видачі паспортних документів – 61 361 грн.