Депутати обрали нових заступників міського голови та затвердили персональний склад виконкому міськради

31-01-2018

На пленарному засіданні тридцять дев'ятої (позачергової) сесії міської ради, яка відбулась 31 січня 2018 року, депутати також проголосували за розпуск виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради VII скликання, припинення повноважень та звільнення заступників міського голови, керуючого справами виконкому, а саме: з посади заступника міського голови - Зарецького Сергія Вікторовича, Яроша Олексія Івановича, Пригебу Григорія Валентиновича, Кузьмінова Олега Юрійовича, Ольшанського Олександра Вікторовича, з посади керуючого справами виконкому – Журбу Юрія Анатолійовича. Напередодні, 30 січня, на 38-й позачерговій сесії Сєвєродонецької міської ради депутати достроково припинили повноваження заступника міського голови Гавриленка Андрія Анатолійовича (згідно з поданою ним заявою) без припинення його депутатських повноважень.

Більшістю голосів депутати затвердили нову структуру виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради та прийняли рішення «Про затвердження заступників міського голови», яким затвердили на посаду:

• першого заступника міського голови Слєсарєва Ігоря Едуардовича, помічника-консультанта народного депутата України Сергія Шахова, адвоката, юридична компанія «Слєсарєв і Погребняк»;
  • заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради:

Лук’янченка Дмитра Володимировича, який останнім часом працював на керівних посадах ПАТ «Одеська ТЕЦ»;

Прядку Володимира Анатолійовича, директора КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго»;

Фесенко Інну Валентинівну, начальника ДУ  «Територіальне медичне об’єднання МВС України по Луганській області».

На посаду керуючого справами виконкому міської ради затвердили Журбу Юрія Анатолійовича.

Затверджено персональний склад виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради:

1. Казаков Валентин Васильович, міський голова.

2. Слєсарєв Ігор Едуардович, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

3. Фесенко Інна Валентинівна, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

4. Прядка Володимир Анатолійович, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

5. Лук’янченко Дмитро Володимирович, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

6. Марініч Ельвіна Юріївна, секретар ради.

7. Філь Сергій Олександрович, заступник голови Луганської ОДА.

8. Журба Юрій Анатолійович, керуючий справами виконкому.

9. Талдонов Микола Григорович, голова Луганської обласної Організації ветеранів України.

10. Коростельов Аркадій Валерійович, головний спеціаліст відділу контрольно- ревізійної та договірної роботи Сєвєродонецької міської ради.

11. Шамрай Юрій Іванович, тимчасово непрацюючий.

12. Блудов Вадим Миколайович, директор ТОВ « Хімресурс».

13. П’ятниця Сергій Владиленович, пенсіонер, координатор ГО «Кризовий медіа- центр «Сіверський Донець».

14. Крохмаль Марина Юріївна, приватний підприємець.

15. Кузнєцов Сергій Миколайович, в.о. директора КП «Лисичанський завод залізобетонних виробів».

16. Слупська Галина Веніамінівна, адвокат Луганської колегії адвокатів.

17. Лозиченко Сергій Іванович, начальник Сєвєродонецького відділу поліції ГУНП в Луганській області.

18. Мацегора В’ячеслав Володимирович, в.о. директора Благодійного фонду Олексія Кунченка «Заради майбутнього».

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради