Депутати достроково припинили повноваження міського голови

15-05-2019

15 травня на 64-й позачерговій сесії Сєвєродонецької міської ради, яка була скликана за ініціативою депутатів рішенням №3694 достроково припинено повноваження міського голови Валентина Казакова з аргументацією: «міський голова систематично порушує права депутатів Сєвєродонецької міської ради, норм Конституції України, Законів України, прав і свобод громадян, не виконує надані йому повноваження, що привело до постійного обурення громади м.Сєвєродонецька та депутатів Сєвєродонецької міської ради».

Обов’язки міського голови м. Сєвєродонецька покладено на секретаря міської ради Вячеслава Петровича Ткачука та надано право вчиняти дії від імені Сєвєродонецької міської ради без довіреності, підписувати фінансові документи, у тому числі для подання в установи Державного казначейства та банківські установи тощо.

Средняя: 5 (2 оценок)