День захисту дітей – свято безпеки

08-06-2016

На Луганщині до Дня захисту дітей майже у всіх населених пунктах, підконтрольних Україні, відбулись масові святкові заходи, більшість з яких організатори присвятили темі безпеки.

3 червня представники Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Луганської області та Сєвєродонецьких міських курсів відвідали центр дитячої та юнацької творчості, де проходив Єдиний День безпеки «ЗАПОБІГТИ! ВРЯТУВАТИ! ДОПОМОГТИ!». Об’єднавшись у команди, вихованці закладу відправились у імпровізовану мандрівку по станціях, на яких виконували завдання, пов’язані з пожежно-рятувальною справою. Наприклад, на станції «Хто швидше збереться на пожежу» вдягали спеціальний одяг рятувальників. Зупинка «Виклик пожежників» являла собою  естафету, у якій, подолавши перешкоди, потрібно дістатися телефону та набрати «101». Весело й цікаво пройшов конкурс «Влучний ствольщик», у якому учасники напором води від справжньої пожежної машини збивали м’ячик. На станції «Червоний Хрест» діти демонстрували свої навички з надання першої долікарської допомоги та вдосконалювали їх з допомогою інструктора міського відділення організації Червоний Хрест. Крім того, учасники гри «рятували» іграшкових тварин з умовного палаючого зоопарку, обладнували пожежний щит, розгадували загадки та робили ще багато чого цікавого й корисного. Після закінчення цього насиченого свята дітям було не так вже і важливо, хто лідирує в конкурсах, адже головний переможець тут може бути лише один – всебічна безпека.

Сергій Мірошниченко,

майстер виробничого навчання