День Української Державності - звернення керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександра Стрюка

28-07-2022

Шановні співвітчизники, дорогі сєвєродончани!

Сьогодні ми з Вами вперше святкуємо День Української Державності - свято, що утверджує зв’язок українців, які живуть нині, з багатьма поколіннями нашого народу.

День Української Державності – це свято безпосередньо і Сєвєродонецька та Луганщини. Адже Луганщина – світанок України, а Сєвєродонецьк – символ перемоги життя – місто збудоване на піщаних дюнах. А перемога життя у нашого народу в крові - українці завжди долали перешкоди, а також завжди звільняли Україну від загарбників.

У нашій новітній з Вами історії і ми з вами вже перемагали ворога. «Живіть спокійно!» - звернувся 22 липня 2014 року до містян генерал-майор Національної гвардії України Олександр Радієвський у звільненому від російських загарбників Сєвєродонецьку. І ми вісім років жили у мирі та спокої – розвивали місто та громаду. Але 24 лютого цього року російська федерація розпочала підле повномасштабне збройне вторгення в Україну.

Сьогодні наш з Вами улюблений Сєвєродонецьк, героїчну оборону якого наші захисники тримали чотири місяці, окупований російською федерацією - оскаженілою державою-терористом. Місто зруйноване та обезлюдніле.

Але я 100-відсотково впевнений, що Сєвєродонецьк, як і всі захоплені рашистами населені пункти та території України обов’язково буде звільнений та повернеться до мирного життя.

Я впевнений, що ми з Вами, як і кожного року, будемо святкувати у Сєвєродонецьку День Незалежності України, День Конституції, День Соборності, День Перемоги, День Луганської області, День міста, День звільнення Сєвєродонецька, Масляну та багато інших дорогих і пам’ятних нашому серцю свят на улюблених міських площах, проспектах та вулицях.

Я впевнений, що ми з Вами зустрінемося під час прогулянки площами Перемоги та Миру, проспектами Гвардійським та Хіміків, біля Сєвєродонецького міського Палацу культури, Льодового Палацу спорту, Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру, в затишному сквері Гоголя та новоствореному сквері Сергія Губанова, помилуємося лебедями на озері Чистому та пограємо у волейбол на нових прощадках біля озера Паркове. А наші діти влаштують змагання на скейтплощадці, гратимуть у баскетбол, настільний теніс та займатимуться на тринажерах в Спортивному містечку навпроти Амстора.

Але найголовніше я впевнений, що ми обов’язково відбудуємо та зробимо ще кращими наш улюблений Сєвєродонецьк та нашу Українську Державу! Закликаю і Вас вірити в це, бо тільки з вірою у серці робляться щирі вчинки та найвеличніші подвиги!

З Днем Української Державності!

СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ГЕРОЯМ!

Керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр СТРЮК

Средняя: 4.6 (8 оценок)