День молоді у Сєвєродонецьку – екзамен на відмінно! (ОНОВЛЕНО +НОВІ ФОТО)

01-07-2019

Декілька тисяч сєвєродончан відвідали міські заходи до Дня молоді, організовані Сєвєродонецькою міською радою та Молодіжним парламентом при її виконкомі.

Масу позитивних емоцій могли отримати усі бажаючі – заходи були на всі смаки.

Святкування розпочалося з автошоу. На заклик Молодіжного парламенту з Луганської та Донецької області з’їхалися фанати авто-, мото-, велотранспорту на змагання та конкурси «Автозвук» і «Автовистава».

Для юної молоді було організовано конкурси «Фарби холі».

Від міської влади мешканців та гостей міста з Днем молоді привітали в.о. міського голови Вячеслав Ткачук та депутат міської ради, представник депутатської групи «Сєвєродончани» Андрій Гавриленко.

Крім того, почесні гості вручили грошові сертифікати найкращим юним спортсменам - неодноразовим переможцям обласних, всеукраїнських та світових змагань.

Далі програма заходу продовжилася концертом молодих виконавців та пінною дискотекою.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 5 (4 оценок)