Ви тут:

День Європи у Сєвєродонецьку

22-05-2018
Категорія: 

19 травня на площі біля міського Палацу культури було проведено урочисті заходи з нагоди Дня Європи, який традиційно відзначається по всій Україні у третю суботу місяця 14 років поспіль. У цей день учасників зустрічали творчим проектом «Дворик Майстрів» під відкритим небом.

У програмі мистецького заходу: активна фотозона, виставка прикладного мистецтва «Зроблено з любов'ю», майстер-класи, творчі акції і виступи учнів ДМШ №1, вихованці Центру розвитку та виховання дітей «Валдіка», колективів МПК, сімейно-спортивного центру «Магма» та оркестру 53-й окремої механізованої бригади. У виконанні останніх під час урочистого відкриття заходу пролунали гімни України та Європи.

Від імені народного депутата України Сергія Шахова та міського голови Валентина Казакова учасників заходу привітав перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв: «Сьогодні ми відзначаємо День Європи. Наша держава має усі можливості стати невід’ємною частиною європейського суспільства, об’єднаного прогресивними демократичними принципами. Цей день – чудовий привід в котре засвідчити наше з вами прагнення жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє з поглядами на європейські цінності та європейські стандарти життя. Переконаний, що від Європи кожного з нас відділяє лише декілька кроків. Ми зобов’язані їх зробити, незважаючи на усі складності, аби довести усьому світу, що ми, українці, маємо право жити як європейці. Вірю, що запровадження європейський стандартів у всіх сферах життя українського суспільства забезпечить добробут процвітання нашого народу та нашого краю. Пам’ятаймо, що Європа починається не за кордоном, а в серцях кожного з нас. Бажаю миру, добробуту, здійснення усіх мрій та незламної віри у світле майбутнє європейської України».

Організатор виставки «Зроблено з любов'ю» Лілія Головко та директор МПК Олена Гринько також привітали сєвєродончан та гостей міста зі святом, побажали добра, мира, щастя і мирного неба та запросили до участі у соціальних акціях.

В центрі майданчика на мольберті була влаштована велика розмальовка, на якій зображено два фламінго – символ виконання бажань. Учасникам акції було запропоновано розкрасити їх у яскраві кольори, які хотілось би більше бачити в житті. А поряд з «фламінго» живе дерево прикрашали яскравими паперовими пташками, виготовленими учнями ЗОШ №13. Воно стало символом тиші, миру і радості.

Весь суботній день народні майстрині виставки «Зроблено з любов’ю» з Сєвєродонецька, Рубіжного і Лисичанська радували гостей заходу своєю творчістю і ексклюзивними роботами. Всього 62 автори, роботи яких виконані у різноманітних техніках: декупаж, скрапбукінг, бісероплетіння, миловаріння, шоколадні вироби, валяння з вовни, пряникова випічка, фелтінг, печворк, канзаші, художні твори, прикраси з полімерної глини і холодного фарфору і багато іншого.

Долучились до заходу й бібліотеки нашого міста. Так для найменших глядачів був представлений ляльковий спектакль «Хай сонечко сяє всім дітям Європи», а для дорослих – інтелектуальні вікторини та виставка сучасної літератури українських та європейських авторів.

Инф. "СВ"

Рейтинг: 
Голосов пока нет
541
0