Cєвєродонецьке міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області попереджає про погіршення погодних умов

07-02-2017

За інформацією Українського гідрометцентру протягом 7-10 лютого на території області очікується зниження температури до 26 градусів морозу. Без істотних опадів. Висота снігового покрову становитиме від 16 до 29 см. На дорогах ожеледиця.

Рятувальники закликають громадян дотримуватися елементарних правил безпеки, особливо під час перебування на вулиці і в разі небезпеки телефонувати до Служби порятунку «101». Водіям слід не забувати про паски безпеки, дотримуватися безпечної швидкості та дистанцій, не заважати роботі снігоприбиральної техніки. Під час сильних опадів обов’язково необхідно рухатися з включеним ближнім світлом фар.

Cєвєродонецьке міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області