Чергове засідання виконкому

22-12-2017

Під головуванням міського голови Валентина Казакова проходило чергове засідання виконкому Сєвєродонецької міської ради 21 грудня. На порядку денному стояло 8 питань.

Зокрема члени виконкому схвалили проект рішення міської ради «Про розгляд проекту рішення міської ради «Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік».

Проекти рішень «Про міський бюджет на 2018 рік» та «Програми соціально-економічного і культурного розвитку м. Сєвєродонецька на 2018 рік» члени виконкому вирішили розглянути 22 грудня.

З метою організації військово-лікарської експертизи відповідної категорії громадян у Сєвєродонецькому міському військовому комісаріаті виконкомом зі змінами прийнято рішення «Про створення та затвердження персонального складу позаштатної військово-лікарської комісії Сєвєродонецького міського військового комісаріату».

Крім того, члени виконкому затвердили склад оргкомітету, кошторис та план проведення міських заходів, присвячених народному святу «Масляна» (яке у 2018 році відзначатиметься 18 лютого), 75-й річниці з дня визволення м. Сєвєродонецька  від німецько-фашистських загарбників, Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Серед інших розглянуто й прийнято рішення про надання одноразової допомоги з ФСЗН.

22 грудня 2017 року об 11.00 члени виконкому продовжили розгляд проектів рішень міської ради «Про міський бюджет на 2018 рік» і проект «Програми соціально-економічного і культурного розвитку м. Сєвєродонецька на 2018 рік».

Зокрема члени виконкому схвалили з запропонованими змінами проект рішення міської ради «Про міський бюджет на 2018 рік» з його подальшим винесенням на розгляд міської ради.

Проект «Програми соціально-економічного і культурного розвитку м. Сєвєродонецька на 2018 рік» прийнято до відома, спрямовано на доопрацювання з його подальшим винесенням на розгляд чергової сесії міської ради.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради