Чергове засідання виконкому

08-12-2017

Чергове засідання виконкому Сєвєродонецької міської ради відбулось 08 грудня. Порядок денний містив близько 100 питань. Згідно з розпорядженням «Про скликання 19 засідання виконавчого комітету міської ради 08.12.2017 року» та за дорученням міського голови Валентина Казакова засідання провів заступник міського голови Олександр Ольшанський.

Зокрема члени виконкому затвердили Положення про порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування населення на території м. Сєвєродонецька (у новій редакції). У новій редакції цього Положення спрощено пакет документів для отримання рішення виконкому про встановлення режиму роботи об’єкта, а також зазначено випадки, в яких треба погоджувати режим роботи об’єкта.

Також виконкомом вирішено надати відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва – будівництво пелетної котельні для ДЮСШ №1, ДЮСШ №4 за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Федоренка, 33, 33-а (кв-л № 43); та надати відділу освіти Сєвєродонецької міської ради містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва – будівництво пелетної котельні за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Курчатова, 27-б (мкр. №82).

На засіданні вирішено схвалити проекти рішень міської ради «Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік» та «Про затвердження Програми інформатизації Сєвєродонецької міської ради на 2018 рік» з подальшим винесенням їх на розгляд міської ради.

Крім того, члени виконкому прийняли рішення про надання одноразової матеріальної допомоги 153 громадянам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту. Загальна сума допомоги 360 800 грн.

Прийнято рішення виділити одноразову грошову щорічну допомогу 30 вдовам померлих ліквідаторів аварії на ЧАЕС, смерть яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи, на загальну суму 15 000 грн.

На засіданні затверджено календарний план міських заходів щодо святкування урочистих дат, державних і традиційних свят та вшанування пам’ятних дат у 2018 році; прийнято рішення про проведення міських заходів, присвячених Дню Соборності України; внесено зміни до рішення виконкому «Про коригування тарифу на теплову енергію для потреб бюджетних установ м. Сєвєродонецька, які обслуговує КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго»; затверджено тарифи на послуги ДЮСШ відділу освіти Сєвєродонецької міської ради; затверджено інформаційні картки адміністративних послуг, які надаються у територіальному підрозділі ЦНАПу у м. Сєвєродонецьку у новій редакції.

Члени виконкому прийняли рішення про організацію та проведення громадських робіт у 2018 році. Згідно з рішенням взято до відома інформацію про організацію та проведення оплачуваних громадськихробіт у 2017 році. Так, у 2017 році у громадських роботах взяли участь 62 особи з числа незайнятого населення. Проводилися роботи в Управлінні праці та соціального захисту населення, КП «Сєвєродонецьккомунсервис». Затвердили цим рішенням також «Перелік видів громадських робіт» та «Перелік підприємств,  організацій, установ, на яких планується створити додаткові робочі місця для проведення громадських робіт».

Серед інших розглянуті й прийняті рішення про захист прав малолітніх; встановлення режиму роботи та визначення адрес деяких об’єктів; низка житлових питань; продовження дії дозволів та надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами; надання матеріальної допомоги на поховання; надання одноразової допомоги з ФСЗН тощо.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради