Чергове засідання виконкому не відбулося

14-03-2017

Сьогодні, 14 березня 2017 року, чергове засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради не відбулося. 13 з 15 членів виконкому (І.М. Бутков, А.В. Коростельов, Ю.А. Журба, О.Ю. Кузьмінов, О.В. Ольшанський, В.М. Блудов, О.В. Бондаренко, О.В. Комишан, М.Ю. Крохмаль, І.М. Князь, Г.В. Слупська, Р.С. Хачатуров, Ю.І. Шамрай) не з’явилися на засідання.

З цього приводу міський голова Валентин Казаков звернувся до жителів м. Сєвєродонецька, а саме зазначив про те, що на цьому засіданні виконкому повинні були розглядатися важливі для життєдіяльності міста питання: “Про проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу», «Про внесення змін до рішення  виконкому від 29.11.2016 р. №639 «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються у Центрі надання адміністративних послуг у м. Сєвєродонецьку та його територіальному підрозділі у новій редакції», встановлення режимів роботи деяких об’єктів, земельні питання, «Про безоплатну передачу дев'ятьох персональних комп'ютерів та трьох принтерів з балансу міської ради на баланс відділу освіти Сєвєродонецької міської ради», «Про нагородження Почесними грамотами виконавчого комітету з нагоди Дня робітників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення». Низка питань стосувалася надання матеріальної допомоги: на поховання, а також громадянам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту. Також нерозглянутими залишилися питання захисту прав дітей.

Міський голова зазначив, що до членів виконкому, які не з’явилися на засідання, будуть вжиті відповідні заходи.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради