Чергова провокація від команди Шахова

05-06-2019

Несподіваними вчинками розпочалась передвиборна кампанія до Верховної Ради України у Сєвєродонецьку.

Так,  член «шахівської» команди Володимир Фатєєв, звільнений по закінченню контракту 19.04.2019 року (розпорядження міського голови № 167) з посади директора КП "Центральний парк культури та відпочинку м. Сєвєродонецька", прикував себе наручниками до батареї у кабінеті в.о. міського голови.

Нагадаємо, що В.І. Фатєєва призначено директором КП "Центральний парк культури та відпочинку м. Сєвєродонецька" 19.04.2018 року (розпорядження міського голови № 96), коли при владі у місті була команда Шахова (ПП «Наш край»).

Таким способом Володимир Фатєєв начебто вимагав виплатити йому заробітну плату за 10 місяців, а фактично влаштував шоу одного актора, на яке моментально зібрались Михайло Івонін (який вже заявив про намір балотуватися на цих позачергових виборах народних депутатів України) та інші партійці «Нашого краю».

Причому деякі стримери опинилися на місці подій раніше самої події. Тобто на практиці відпрацьовувався черговий піар-сценарій і шоу, які завжди влаштовуються там, де з’являється «Наш край». Апофеозом дійства стала заява Володимира Фатєєва щодо негайного виступу Сергія Шахова з трибуни Верховної Ради України з вимогою приїзду тимчасової комісії для врегулювання ситуації.

Все це можна було одразу побачити онлайн, що наводить на думку, що головне для протестувальника – не вирішити свою проблему, а скомпрометувати міську владу, «запостивши» у соцмережах черговий «фейк» і пропіарити на замовлення політичну силу свого протеже.

Стосовно зробленої заяви В.І. Фатєєва міськрада повідомляє, що вищезазначеній особі надано висновок про неправомірність нарахувань заробітної плати за цей період у зв’язку з тим, що, по-перше, немає підтверджуючих документів щодо обліку робочого часу, у тому числі для застосувань підвищуючих коефіцієнтів у розрахунку розміру посадового окладу. По-друге, відсутні підтверджуючі документи, а саме колективний договір підприємства, який регламентує у тому числі тривалість відпустки та інше. По-третє, підприємство свою господарську діяльність фактично не здійснювало та фінансову звітність до міськради не надавало. Наданий колишнім директором КП "Центральний парк культури та відпочинку м. Сєвєродонецька" Володимиром Фатєєвим документ потребує перерахувань після виправлення помилок, інакше виплата по наданому документу призведе до нецільового використання бюджетних коштів.

За словами першого заступника міського голови Олега Кузьмінова, В.І Фатєєву неодноразово пропонувалось вирішити це питання у законний спосіб, а саме звернутись до суду, який і встановить, чи є підстави для виплати заробітної плати при фактичній відсутності підтверджуючих документів.

Средняя: 5 (3 оценок)