Церемонія вручення «Оскарів»,  або Випускний у ВПУ

01-07-2016

Кожен випуск кваліфікованих робітників і молодших спеціалістів ставав новим етапом в 72-річній діяльності Державного навчального закладу «Сєвєродонецьке Вище професійне училище». І показово, що випускні урочистості тут з кожним роком проходять все яскравіше, емоційніше, оригінальніше. Так воно й повинно бути – і в дусі часу, і для того, щоб виразніше була помітна роль професійно-технічної освіти в житті нашої молоді, всієї України.
Теперішнє свято «Випуск-2016» залишило незабутнє враження. Воно вийшло ліричним, зворушливим, веселим та сяяло цілим каскадом творчих знахідок. А головне – об’єднувало спільними почуттями самих випускників, їхніх батьків, викладачів, майстрів виробничого навчання. Не даремно ж тут, як ключова, пролунала пісня «Ми – разом!».
Саме такий настрій багато в чому пояснює успіхи колективу училища в усіх сферах. Про це говорили, нагороджуючи тих, хто відзначився, і директор ВПУ, голова обласної Асоціації працівників профтехосвіти, депутат міської ради Юрій Кузьмінов, його заступники Віолетта Волошина, Лілія Мішина, Тетяна Склярова, і начальник відділу молоді та спорту міської ради Юрій Кузьменко, головний спеціаліст цього відділу Світлана Попова.
Зазвичай офіційна процедура нагородження знижує динамічність події. А тут, завдяки невичерпності на вигадку художнього керівника Вікторії Бібко, всього молодіжного творчого колективу – ведучих, вокалістів, танцюристів, учасників театру мініатюр, тільки додала запалу. Все проходило у вигляді церемонії вручення легендарних призів «Оскар», блискуче адаптованої до переповненої актової зали ВПУ. І нагороди за різними номінаціями – відмінникам навчання, лауреатам конкурсів професійної майстерності, громадським активістам, кращим спортсменам і артистам були оформлені в дусі дипломів оскароносців. Напевно вони стануть сімейними реліквіями.
Звучали сердечні слова побажань від педагогів, батьків, подяки від випускників. Дипломи зараз отримали 169 юнаків та дівчат. Вони гідно поповнять трудові колективи, продовжать навчання – в своєму ВПУ, інших навчальних закладах. Скільки б років не пройшло, кожного завжди будуть раді бачити в рідних стінах, де і пишаються випускниками, і підтримують їх...
У фойє випускники разом з батьками зупинялися біля фотогазет, випущених навчальними групами. Найбільше заінтриговували знімки перших днів навчання.
– Як ви зросли відтоді! – захоплювалися мами й тата.
На завершення свята всіх запросили на сходинки центрального корпусу, щоб зробити спільне фото на пам’ять, яке ще цікавіше буде розглядати, скажімо, на столітній ювілей Сєверодонецького ВПУ. З проїжджаючих повз машин доносилися вітальні сигнали. Все місто бажало випускникам щасливої дороги по життю.
Семен Перцовський