ЦДЮТ та ЦТКЕУМ отримали почесну відзнаку «Лідер позашкільної освіти-2019»

27-12-2019

23.12.2019 року в Укрінформ в місті Київ Міжнародною Асоціацією позашкільної освіти спільно з видавництвом «Шкільний світ» проводилась прес-конференція «Позашкільна освіта – 2019: десять перемог».

В прес-конференції взяли участь представники органів державної влади, народні депутати, науковці, члени громадських об’єднань та засобів масової інформації, директори позашкільної освіти, члени правління Міжнародної Асоціації позашкільної освіти.

В рамках прес-конференції відбулась презентація досягнень і перемог у сфері позашкільної освіти 2019 України та нагородження «Лідер позашкільної освіти-2019». Почесну відзнаку «Лідер позашкільної освіти-2019» отримали: Сєвєродонецький міський Центр дитячої та юнацької творчості та Сєвєродонецький Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

Сєвєродонецький міський Центр дитячої та юнацької творчості