Балансова комісія продовжує свою роботу

18-05-2018

18 травня в приміщенні Сєвєродонецької міської ради відбулося чергове засідання балансової комісії з аналізу фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств, установ та організацій територіальної громади м. Сєвєродонецька за 2017 рік під головуванням начальника Фонду комунального майна Сєвєродонецької міської ради Ольшанського О.В.

18 травня балансовою комісією з аналізу фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств, установ та організацій територіальної громади м. Сєвєродонецька розглянута діяльність за 2017 рік наступних підприємств:

- КП «Сєвєродонецьке підприємство садово-паркового господарства та благоустрою»;

- КП «Сєвєродонецьккомунсервис»;

- КП «Сєвєродонецькліфт»;

- Служба у справах дітей Сєвєродонецької міської ради.

За результатами чотирьох засідань голова комісії - начальник Фонду комунального майна міськради Олександр Ольшанський акцентував: «Основним завданням балансової комісії є проведення аналізу фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств, установ і організацій територіальної громади м. Сєвєродонецька за підсумками роботи у 2017 році та визначення їх фінансового стану, а також здійснення контролю за виконанням умов контрактів, укладених з керівниками комунальних підприємств, установ і організацій територіальної громади м. Сєвєродонецька й надання оцінки ефективності управління підприємствами, установами та організаціями комунальної власності. Хочу відзначити, що члени комісії: заступники міського голови, депутати Сєвєродонецької міської ради, керівники відділів та спеціалісти міської ради підходять до кожного засідання балансової комісії зі всією відповідальністю, активно приймають участь в обговоренні нагальних питань кожного комунального підприємства, установи, організації територіальної громади м. Сєвєродонецька, висловлюють дієві пропозиції та надають рекомендації щодо подальшого ефективного розвитку кожного підприємства, організації чи установи. Сьогоднішнє засідання не стало винятком. Діяльність КП «Сєвєродонецьке підприємство садово-паркового господарства та благоустрою», КП «Сєвєродонецькліфт»; Служби у справах дітей Сєвєродонецької міської ради визнано задовільною, а діяльність КП «Сєвєродонецьккомунсервис» - прийняти до відома».

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради

Фонд комунального майна міськради