Багатопрофільний ліцей святкує 20-річчя!

31-10-2017

27 жовтня багатопрофільний ліцей святкував свій ювілей – 20 років від дня заснування. Привітати навчальний заклад приїхали його випускники, ветерани-педагоги, +учні та поважні гості: в.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький, начальник відділу освіти Сєвєродонецької міської ради Ольга Каширіна, заступник начальника відділу освіти Оксана Бублей, завідувач Сєвєродонецького методичного центру Лілія Князєва, депутати міської ради, працівники органів місцевого самоврядування, громадськість.

Слід зауважити, що ювілею закладу передувала кропітка робота всього педагогічного складу. Вивчено архіви школи, збиралася інформація про випускників та вчителів різних років, щоб показати яким важливим і насиченим був шлях довжиною у 20 років.

За цей період часу ліцей став флагманом освіти Сєвєродонецька. У послужному списку навчального закладу чимало нагород: лауреат Всеукраїнського конкурсу «Сто кращих шкіл України – 2006» у номінації «Школа професійної кар’єри», переможець Всеукраїнського конкурсу шкільних газет у номінації «Краща за змістом» (2009 р.), володар Золотої медалі у номінації «Впровадження в навчально-виховний процес середнього освітнього закладу інноваційних технологій» (2011 р.), лауреат конкурсу в номінації «Інновації  в діяльності закладів освіти з підтримки талановитих учнів» на Міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті» (2015 р.), участь в VII Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2016» принесла ліцею другу Золоту медаль у номінації «Інновації закладів освіти у роботі з молоддю в поза навчальний час» та ін. За рейтингом Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти протягом останніх шести років ліцей посідає перше місце серед загальноосвітніх навчальних закладів Луганської області за кількістю переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. У 2012 році колектив ліцею отримав свідоцтво про атестацію з відзнакою.

«Щиро вітаю педагогів, учнів, випускників багатопрофільного ліцею з маленьким ювілеєм - 20-років від дня заснування! Це свято для всієї громади, бо цей навчальний заклад – справжній флагман освіти нашого Сєвєродонецька. У вас по-справжньому дружній колектив педагогів, батьків та учнів, які у далекому 1997 році зібралися, щоб реалізувати найголовніше – навчати та плекати з дитини творчу особистість. У приміщенні закладу завжди панує дружня атмосфера взаємоповаги та взаємодовіри!

Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди ювілею! Бажаю, щоб завжди для вас сяяло сонце тепла й любові, віри й добра. Міцного здоров’я, педагогічного натхнення, миру та душевної злагоди!» - привітав присутніх Сергій Зарецький, в.о. першого заступника міського голови.

До привітань приєдналась Ольга Каширіна, начальник відділу освіти Сєвєродонецької міської ради.

«Нехай довгим буде життєвий шлях Сєвєродонецького багатопрофільного ліцею! Від щирого серцю зичу педагогічного натхнення, творчої наснаги, незгасаючої енергії і невтомності у благородній справі формування інтелектуального потенціалу українського народу! Зі святом!»

Привітання перепліталися з концертною програмою, в якій брали участь найактивніші учні. Концертні номери змінювали спогади ветеранів освітянської ниви, колишніх директорів і випускників. У цей ювілейний день колектив ліцею почув на свою адресу не тільки теплі слова, але й отримав подарунки. Кращих педагогів було відзначено грамотами та подяками.