Апаратна нарада від 03.09.2018

03-09-2018

3 вересня під головуванням в.о. міського голови Ігоря Слєсарєва проведено апаратну нараду з керівниками виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради.

Як повідомив генеральний директор ТОВ «ТАУН СЕРВІС» Сергій Загоруйко, за минулий тиждень аварійних ситуацій не було; питна вода відповідає санітарним нормам і правилам, хлорування не планувалася і не планується; було прочищено 56 засмічень на мережах каналізації.

За інформацією начальника управління ЖКГ міськради Антона Ковалевського поставка 220 сміттєвих контейнерів, яка була запланована на 31 серпня, не відбулася - підрядник свої зобов'язання не виконав. «Щодо нових сміттєвозів - орієнтовно у вівторок по них вже будуть отримані всі документи, і зможемо ці автомобілі отримувати. Визначено місця для будівництва нових майданчиків для розміщення мусорних контейнерів», - сказав Антон Андрійович.

Перший заступник міського голови надав доручення провести заходи щодо поліпшення ситуації з вивезенням сміття, бо сміттєві майданчики всюди переповнені.

Антон Ковалевський доповів: «Разом з КП «СКС» проведена нарада для поліпшення ситуації щодо вивезення сміття. Виробили механізм преміювання водіїв і підвищення їм заробітної плати, щоб повернути водіїв, які звільнилися».

Ігор Слєсарєв надав протокольне доручення щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення стосовно причин переповнення ТПВ сміттєвих майданчиків та контейнерів, щоб мешканці міста розуміли причини перенакопичення побутових відходів, та які заходи вживають КП «СКС» і Управління житлово-комунального господарства для того, щоб поліпшити ситуацію.

Щодо придбанням меблів для нової української школи по установам закладів освіти начальник відділу освіти Лілія Талдонова повідомила, що відділом був проведений тендер на закупівлю меблів, однак, жодних пропозицій не поступило внаслідок неналежного фінансування з Держбюджету. На даний час відділом освіти перероблено кошторисну документацію та оголошено повторний тендер.

В.о. міського голови Ігор Слєсарєв надав доручення щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення стосовно придбання меблів та обладнання для нової української школи з метою інформування містян щодо причин відсутності у школах міста нових меблів.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради