Апаратна нарада під головуванням в.о. першого заступника міського голови С.В. Зарецького

25-10-2017

23 жовтня відбулась апаратна нарада з керівниками виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради під головуванням в.о. першого заступника міського голови С.В. Зарецького.

Начальник управління житлово-комунального господарства А.І.  Вернер звітував щодо проходження опалювального сезону.

Під час апаратної наради заслухано звіти за 9 місяців 2017 року відділу капітального будівництва міськради, служби у справах дітей та загального відділу.

До відома доведено інформацію про роботи, що виконувались відділом капітального будівництва міської ради за 9 місяців 2017 р.

Начальник відділу капітального будівництва міської ради С.Ф. Гончаров зазначив, що освоєння коштів, виділених ВКБ, за 9 місяців 2017 року становить 68% або 21735003,0 грн., у тому числі виконання по розмітці автомобільних доріг склало - 99,5%; виконання робіт з ремонту дорожнього покриття складає - 98%; виконання по проектним роботам склало - 27,7%; виконання по будівельно-монтажних роботам склало - 42%. Доосвоєння виділених коштів планується виконати в 4 кварталі 2017 року відповідно до затвердженого плану фінансування на 2017 рік.

Начальник служби у справах дітей С.В. Носовець зазначила, що всього в місті проживає близько 22400 дітей (з них близько 5400 внутрішньо переміщених із зони АТО). На сьогоднішній день на різних обліках в службі у справах дітей перебуває 4800 дітей, з них 172 дитини-сироти. Практично всі діти влаштовані на сімейні форми виховання - 92%. У зв'язку з тим, що в місті функціонує обласний будинок дитини, активно йде національне усиновлення. Незважаючи на те, що ці діти з різних міст Луганської області, значну частину роботи по влаштуванню цих дітей в сім'ї виконує міська служба у справах дітей. Так, тільки за цей період проведена відповідна робота і підготовлено 25 висновків органу опіки з різних питань для подальшого влаштування дітей.

За 9 місяців 2017 року усиновлено 22 дитини. Це кращі показники по Луганській області. Під опіку влаштовано 15 дітей, всього під опікою родичів перебуває 129 дітей. На сьогоднішній день в місті функціонують 6 прийомних сімей, в яких виховується 11 дітей.

З кожним роком в місті збільшується кількість людей, які хочуть усиновити дитину. Зараз на обліку кандидатів в усиновителі в службі стоїть 20 сімей.

З початку року проведено 14 рейдів з виявлення безпритульних дітей, в ході яких виявлено 7 дітей (6 дітей влаштовано до центру соціально-психологічної реабілітації, 1 – в лікувальні установи). А з сімей, де дітям загрожувала небезпека життю і здоров'ю, було негайно вилучено 5 дітей. Ведеться подальша робота по їх влаштуванню.

Цього року проінспектовано 396 сімей нашого міста, які опинились у складних життєвих обставинах. Проведена 351 профілактична робота з батьками, які несумлінно виконують свої батьківські обов'язки. 78 батьків притягнуто до різних видів відповідальності.

Не залишаються без уваги та необхідної допомоги всі діти, які переселилися з зони проведення АТО. З категорії дітей-сиріт до нас переїхали 22 дитини. Всі вони вже влаштовані, користуються відповідними пільгами, знаходяться під постійним контролем відповідних структур. Працівники служби за цей період взяли участь у 178 засіданнях суду з метою захисту прав і законних інтересів дітей. Проведено 41 засідання комісії із захисту прав дітей, на яких розглянуто понад 165 питань.

По завершенню наради були надані відповідні доручення Управлінню труда та соціального захисту населення щодо скликання в найкоротший термін засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, інших соціальних виплат, з питань легалізації зайнятості та оплати праці населення.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

Сєвєродонецької міської ради