Апаратна нарада 9 січня

09-01-2018

9 січня відбулась апаратна нарада з керівниками виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради. Провів її в.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький.

Начальник фінуправління Марина Багрінцева доповіла, що за підсумками року бюджет розвитку освоєно на суму 133 млн. грн. «Це понад 82%. Це найбільше освоєння за останні кілька років. Надходження до місцевого бюджету за грудень були рекордними. Ніколи ще в місцевий бюджет не заходила така велика сума коштів. Прибутковий податок перевиконано з великим відсотком. Зайшло у місцевий бюджет за підсумками грудня 59 млн. грн. при середньому надходженні 40-42 млн. грн. Грудень був для нас дуже результативним. За рахунок цього у нас утворилася значна сума коштів, зекономлена на розрахунковому рахунку. На цьому тижні ми, можливо, почнемо бюджетне фінансування по цьому року», - сказала Марина Багрінцева.

Начальник УЖКГ Андрій Вернер зазначив, що знову поновилися крадіжки ліфтового обладнання, а саме котушок. «Продовжуємо взаємодіяти з поліцією з цього питання. КП «Сєвєродонецькліфт» вже закуплено матеріал. Гальмівні котушки будуть по можливості перемотані і встановлені», - запевнив Андрій Вернер. Нагадав Андрій Ігорович про те, що в місті встановлено 2 великих дитячих ігрових комплекси, аналогів яким немає в Сєвєродонецьку: «Прохання у вечірній і нічний час посилити патрулювання, щоб не було вандалізму. З сьогоднішнього дня буде розпочато встановлення третього ігрового комплексу у парку».

В.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький зазначив щодо пожежної безпеки дитячих садків. 4 січня з цього питання відбулось екстрене засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. «У стадії судового розгляду знаходиться позов прокуратури по дитсадках (по закриттю низки дитячих дошкільних установ). 15 січня відбудеться перше судове засідання. Скажу, що ми не зможемо одразу усунути всі приписи ДСНС з об'єктивних, конструктивних причин. Вже налагоджена координація поступових дій», - сказав Сергій Зарецький.

Виступив з цього приводу й заступник міського голови Олександр Ольшанський: «Є заходи, які ми вже усунули і які ми можемо усунути. І є ті заходи, кошти на які ми будемо закладати в бюджет розвитку, і планово їх виконувати. Ставити питання про закриття низки дитячих дошкільних установ - це злочин».

Серйозні питання, що стосуються життєдіяльності освіти у місті, ставила начальник відділу освіти Ольга Каширіна. Зокрема, вона відзвітувала про роботу відділу за листопад-грудень 2017 року. Окремо вона зупинилася на темі шкільного харчування. Ольга Григорівна зазначила, що основним предметом діяльності КП «Комбінат шкільного харчування» є організація харчування учнів шкіл. Це підприємство взагалі не подало пропозицію на наші торги на організацію гарячого харчування, а отже торги – зірвані», - зазначила Ольга Каширіна.

В.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький зазначив, що ці дії з боку КШХ можуть привести до зриву організації шкільного харчування. «Ми розбираємося з цією ситуацією. І будемо продовжувати з нею розбиратися», - запевнив Сергій Зарецький і додав, що у подальшому треба випереджати такі ситуації.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради