Апаратна нарада 5 лютого

06-02-2018

Міський голова Валентин Казаков 5 лютого провів апаратну нараду з керівниками виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради.

Начальник Управління праці та соціального захисту населення міськради Наталія Василенко зазначила, що з 01.01.2018 р. внесено зміни в ПКМУ №505 та встановлено нові розміри виплат ВПО, а саме:

- пенсіонерам і дітям з 884 грн. до 1000 грн.,

Раніше всім особам з інвалідністю виплачували компенсацію в розмірі прожиткового мінімуму, тепер:

- для осіб з інвалідністю I групи і дітей з інвалідністю - 130% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність – 1373 грн. * 130% = 1784,90 грн.;

- для осіб з інвалідністю II групи - 115% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність – 1373 грн. * 115% = 1578,95 грн .;

- для осіб з інвалідністю III групи - прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність – 1373 грн.

Збільшено і розділено граничний розмір компенсації на сім'ю. Раніше він не перевищував 2400 грн., Тепер:

- для звичайних сімей - 3 000 грн.,

- для сімей, до складу яких входять особи з інвалідністю або діти з інвалідністю - 3 400 грн.,

- для багатодітних сімей - 5 000 грн.

Наразі, очікується доопрацювання програмного забезпечення для проведення перерахунку компенсації.

Також Наталія Василенко наголосила, що за січень в інформаційному листку по сплаті комунальних послуг буде дві нових колонки: норми споживання та розмір обов’язкового платежу по субсидії. «Це дозволить всім городянам, що користуються субсидією, не приходити за повідомленнями після кожного перерахунку субсидій. Сподіваємося, що для городян така практика буде зручнішою», – підкреслила Наталія Вікторівна.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради