Апаратна нарада 23 квітня

23-04-2018

23 квітня міський голова Валентин Казаков провів апаратну нараду з керівниками виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради.

Міський голова Валентин Казаков подякував всім за участь у прибиранні міста: «Я всім дякую. Всі разом доклали зусиль і виконали чималу роботу».

Перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв приєднався до слів керівника міста: «Спільними зусиллями ми зробили значний обсяг роботи. На превеликий жаль, не всі підприємства і організації вийшли на суботник. Серед таких Сєвєродонецьке об’єднання «Азот». У планах провести ще суботник у травні місяці. Ми повинні навести в нашому місті порядок, щоб Сєвєродонецьк був чистим і доглянутим. Хотілося б, щоб і наші жителі теж брали активну участь в суботнику».

Начальник Управління житлово-комунального господарства Антон Ковалевський повідомив, що у загальноміському суботнику взяли участь понад 200 підприємств і організацій. Комунальники продовжують вивозити зібране під час прибирання сміття.

Міським головою Валентином Казаковим надано доручення УЖКГ докласти максимум зусиль для придбання контейнерів для ТПВ, кошти на які були виділені на черговій сесії міської ради 17 квітня.

«На цьому тижні необхідно негайно розпочинати лагодити дороги. Силами КП «СКС» потрібно залатати найбільші ями. На постійному контролі тримати у належному стані об’їзну дорогу», - наголосив міський голова.

Начальник Управління праці та соціального захисту населення Наталія Василенко зазначила, що у зв’язку з закінченням опалювального періоду, буде виконано перерахунок діючих субсидій. Для будинків, що обслуговуються ТЕЦ, перерахунок з квітня місяця буде виконано без урахування вартості опалення, оскільки з 01.04.18 ТЕЦ опалення не відновлювала. А для будинків, що обслуговується СТКЕ – перерахунок буде виконано з урахуванням фактичних днів опалення у квітні.

Начальник фінансового управління Марина Багрінцева проінформувала, що за І квартал 2018 року перевиконання доходної частини місцевого бюджету складає 112%.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради