Апаратна нарада 19 березня

19-03-2018

Під час апаратної наради з керівниками виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради 19 березня виконуючий обов’язки міського голови Ігор Слєсарєв зосередив увагу на негайному очищенні і посипанні доріг і тротуарів, адже минулої доби відповідальні за це служби і комунальні підприємства не відреагували належним чином.

«Це – саботаж та, перш за все, неповага до жителів нашого міста, адже пересуватися вчора містом було неможливо. Це, як мінімум, адміністративна відповідальність тих, за ким відповідні ділянки закріплені!», - наголосив Ігор Едуардович та надав термінове доручення з’ясувати причину незадовільної роботи деяких комунальних служб та притягнути винних осіб до дисциплінарної відповідальності.

Начальник Управління житлово-комунального господарства Антон Ковалевський додав, що у п’ятницю у зв’язку з погіршенням погодних умов ним були надані доручення оперативно реагувати на опади, проте, незважаючи на це, робота була організована неналежним чином.

«Щодо житлосервісу «Світанок» - всю неділю та сьогодні зранку працюють двірники та п’ять одиниць техніки підприємства. Наразі «Світанок» вивів весь склад – це слюсарі і всі працівники технічних спеціальностей, які також будуть підключені до очищення міста від снігу. Працює одна одиниця техніки аварійної служби і дві одиниці техніки КП «СТКЕ». За інформацією КП «СКС», сьогодні працює шість одиниць техніки», - зазначив Антон Андрійович.

Керуючий справами виконкому Юрій Журба акцентував увагу на необхідності розпочинати ремонт автодоріг після сходження снігу, особливо на найбільш проблемних ділянках: перехрестя вул. Донецької і пр. Хіміків, вул. Курчатова – пр. Гвардійський, шосе Будівельників – вул. Курчатова тощо.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради