Апаратна нарада 18 лютого

18-02-2019

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук 18 лютого провів апаратну нараду з керівниками виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради.

У зв’язку з провалом каналізаційного колектора на перехресті проспекту Гвардійського та  вулиці Курчатова, Вячеслав Петрович доручив керівництву ТОВ «Таун-Сервіс» взяти на контроль проведення ремонту каналізаційного колектора та скласти графік, за погодженням всіх учасників цієї локації, щодо порядку та терміну усунення до 27.02.2019 року.

Начальнику УЖКГ Антону Ковалевському було доручено у найкоротший термін (27 лютого 2019 року) вирішити питання щодо відвалу для ґрунту з найменшою відстанню та ремонтних робіт по відновленню асфальтного покриття.

«Якщо для ремонту каналізаційного колектора необхідно відключення контактної мережі та зупинки руху тролейбусів, прошу начальника УЖКГ Антона Ковалевського та директора КП «СТрУ» Олексія Постільгу, в термін до 17.00 18.02.2019 року скласти графік руху тролейбусів з урахуванням перевозки пасажирів у ранкові та вечірні години до робочих місць. Ремонтні роботи проводити у денний час. Вжити заходів щодо збільшення маршрутних таксі та забезпечення інтервалу руху 15 хвилин» - підкреслив Вячеслав Ткачук.

Звернув увагу в.о. міського голови на дотриманні Правил благоустрою та надав доручення начальнику відділу по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста Дмитру Комишану забезпечити заходи щодо недопущення розміщення будь-якої реклами на контактних стовпах і зупинках автотранспорту; приведення зупиночних комплексів до належного вигляду (фарбування, ремонт лавок, вивезення сміття тощо); підготувати план оновлення, фарбування зупинок, там де є така необхідність. Вжити заходів щодо забезпечення, чистоти на зупинках, на яких є орендарі. Заборонити торгівлю в районі магазину «Сільпо» з землі та машин.