Апаратна нарада 15 січня

16-01-2018

Міський голова Валентин Казаков 15 січня провів апаратну нараду з керівниками виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради. Валентин Васильович звернувся до керівників структурних підрозділів міськради: «У зв'язку з набуттям чинності деяких законодавчих актів з 1 січня 2018 року керівникам відділу освіти, управлінь охорони здоров’я та житлово-комунального господарства більш детальніше підготуватися для запровадження нововведень у своїй діяльності та у життєдіяльність громади».

В.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецкий надав доручення керівнику відділу освіти міськради провести у навчальних закладах роз’яснювальні бесіди з дітьми та їх батьками про небезпеку на льоду. «Прошу підключитися до цього питання ДСНС – прийняти дієві заходи з недопущення будь-яких надзвичайних ситуацій», - додав Сергій Вікторович.

Заступник міського голови Олександр Ольшанський доповів, що дійдено згоди з керівництвом обласної прокуратури щодо недопущення закриття деяких дошкільних закладів. «З їх боку є розуміння, що дитячі садки мають працювати. Ми надали свій план роботи. Низку зауважень щодо пожежної безпеки вже усунуто», - сказав Олександр Вікторович.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Наталія Василенко наголосила, что минулого тижня виплачено «дитячу» соціальну допомогу на суму 9 103 487,72 грн. Заборгованості по цим виплатам немає.

Начальник відділу молоді та спорту Юрій Кузьменко звітував про роботу свого структурного підрозділу у грудні 2017 року: «За звітний період спортсмени нашого міста взяли участь у 21 виїзному змаганні, посіли 23 перших місця, 11 - других, 17 – третіх місць. Було проведено 13 міських заходів, в яких взяли участь до 1000 спортсменів. Кращі результати у грудні здобули легкоатлети: Олександр Рязанцев - 400м і Єлизавета Ляшенко - стрибки в довжину. Вони стали переможцями відкритого Чемпіонату Луганської та Донецької областей. Проведена спартакіада ​​серед учнівської молоді з настільного тенісу, в якій взяли участь 6 навчальних закладів: Інститут, технікум і 4 професійно-технічних закладів. Проведено закупівлю спортивного інвентарю через систему Прозоро. Доукомплектація дає місту можливість подати заявку до Федерації настільного тенісу України для проведення національного Чемпіонату.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради