Апаратна нарада 12 лютого

12-02-2018

12 лютого міський голова Валентин Казаков провів апаратну нарада з керівниками виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради.

Керівники виконавчих органів міськради звітували за своїми напрямками роботи у період з 05 по 11 лютого поточного року.

Начальник фінуправління Марина Багрінцева за дорученням міського голови ознайомила присутніх щодо співпраці з Луганським відділенням Антимонопольного комітету України у рамках виконання Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання». Також Марина Іванівна нагадала, що вперше у місті в цьому році стартував процес участі громадськості у реалізації їх права в освоєнні міського бюджету, та зауважила, що з 10 лютого по 10 березня приймаються проекти, реалізація яких  планується за рахунок коштів громадського бюджету м. Сєвєродонецька у  2018 році.

За результатами наради Валентин Казаков дав доручення начальнику управління житлово-комунального господарства Антону Ковалевському щодо підготовки пропозицій з закупівлі нової комплексної техніки для прибирання міста.

Крім того, міський голова повідомив про можливі перспективи створення фонду житла для внутрішньо переміщених осіб та іншу роботу в цьому напрямку.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради