Апаратна нарада 12 березня

12-03-2018

12 березня відбулась апаратна нарада з керівниками виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради. Провів її перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв.

Ігор Едуардович доповів про ситуацію з відсутністю електроенергії з вечора п’ятниці у трьох будинках міста. Зосередив увагу, що велися численні перемовини з керівництвом РЕМ, втім, у суботу мешканці цих будинків все одно залишалися без світла. Зазначив, що міська влада зробила все необхідне для проведення ремонтних робіт у найкоротші строки. Також дані роботи були на особистому контролі у народного депутата України Сергія Шахова.

«Вважаю, неприпустимо, що фактично все місто знаходиться в заручниках у цього підприємства. Ми зі свого боку надали все, що потрібно для ремонтних робіт: матеріали, технічну підтримку тощо. Але все одно щодня довелося вмовляти РЕМ виконати свою роботу. Хоча ми і не можемо втручатися у роботу приватного підприємства, нами було докладено максимум зусиль, щоб усунути проблему з відсутністю електропостачання у будинках», - підкреслив Ігор Слєсарєв.

Під час апаратної наради також було зосереджено увагу на стані міських тротуарів і доріг. Було зазначено, що погода не покращується, тому потрібно продовжувати приділяти посилену увагу їх посипанню.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Наталія Василенко повідомила присутніх, що 7-го березня надійшла «дитяча» соціальна допомога. Як пообіцяла Наталія Вікторівна, сьогодні-завтра гроші надійдуть на розрахункові рахунки громадян.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради