Апаратна нарада 04.03.2019 року

05-03-2019

04 березня в.о. міського голови Вячеслав Ткачук провів апаратну нараду з керівниками виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради та за результатами їх звітів надав наступні доручення:

1. Управлінню житлово-комунального господарства:

- спланувати підписання договорів на виконання поточного ремонту доріг міста та 18.03.2019 року доповісти про стан справ (цінові пропозиції, характеристики, надійність, виконавці), розглянути питання ремонту внутрішньоквартальних доріг і тротуарів міста;

- вирішити питання щодо видалення насаджень біля провалу каналізаційного колектору, які заважають його ремонту на ділянці дороги по вулиці Горького;

- приступити до прибирання піску на тротуарах та дорогах міста;

- спільно з ГО «ЗооКонтроль» за допомогою громадськості знайти місця скупчення бродячих тварин та організувати контроль щодо виконання умов договору по їх відлову.

2. Відділу капітального будівництва по результатам торгів щодо капітального ремонту доріг заключити договори на дорожні роботи.

3. Відділу по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста протягом тижня провести роботу з орендарями зупиночних комплексів щодо наведення порядку (підмести територію, прибрати сміття, відремонтувати навіси тощо) на їх об’єктах.

Інші доручення стосувалися підготовки статистичної інформації відділом освіти та департаментом економічного розвитку міськради.